Balıkesir Kocaseyit Havalimanı'nda incelemelerde bulundular!

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Funda Ocak ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Ateş, Sadettin Parmaksız, Erol Çıtak ve Ali Rıza Yüceulu Balıkesir Kocaseyit Havalimanı'nda incelemelerde bulundular.

Nerede - Fatma Sarıkaya
Balıkesir Kocaseyit Havalimanı'nda incelemelerde bulundular!
Yönetim Kurulu toplantısının ardından havalimanı çalışanlarıyla sohbet eden Genel Müdürümüz ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Ocak, Kocaseyit Havalimanı ziyareti konusunda şunları söyledi:

"Konfor, işletme becerisi ve hizmet kalitesiyle yolcularımızı kendi evinde hissettiren modern havalimanlarımızdan biri de Balıkesir Kocaseyit Havalimanı.

Cuma günü, Çanakkale Havalimanı yeni terminal binasının açılış töreninin ardından yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bu havalimanımızı ziyaret ettik.

Kıymetli mesai arkadaşlarımızla hasret giderip, devam eden işleri yerinde inceledik. Geleceğe yönelik istişarelerde bulunduk.

Arkadaşlarımızın hizmet bilinci, başarı azmi ve kuruluşumuzu daha büyük başarılara taşıma kararlılığı mutlu etti bizi.

Havalimanı yöneticilerine ve tüm değerli çalışma arkadaşlarıma içten ilgi ve konukseverlikleri için çok teşekkür ediyorum."

İncelemeler esnasında İşletme Daire Başkanı Cevat Yılmaz ve Yönetim Kurulu Büro Müdürü Burhan Tanrıkulu da heyete refakat etti.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ:

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece ucuyoruzz.com’a link verilerek kullanılabilir.
Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.