Community Chest için 2,55 milyon SGD değerinde bağış toplandı

Singapur Havayolları'nın 70. kuruluş yıldönümü kutlamalarında organize edilen üç bağış toplama etkinliği ile Community Chest için 2,55 milyon SGD değerinde bağış toplandı.

Nerede - Fatma Sarıkaya
Community Chest için 2,55 milyon SGD değerinde bağış toplandı
Singapur Havayolları, bağış koşusu ve bağış galası etkinlikleriyle toplanan bağışlar, Community Chest kapsamındaki yaklaşık 80 sosyal hizmet kurumu tarafından desteklenen faydalanıcılara gidecektir.

12 Ekim 2017 tarihinde Singapur Havayolları tarafından düzenlenen bağış galası, Parlamento Başkanı ve Ulusal Sosyal Hizmetler Konseyi Danışmanı Sayın Tan Chuan-Jin tarafından onurlandırılmıştır. Masa satışlarına ilave olarak konuklar, sesli ve sessiz müzayedelerde de yardım ve bağış ruhuyla cömertçe fiyat arttırmışlardır.
Bağış Galasının kapanışında; Singapur Havayolları Başkanı Peter Seah ve Singapur Havayolları CEO'su Goh Choon Phong, üç bağış toplama etkinliğinden elde edilen 2,55 milyon SGD tutarındaki çeki Community Chest Başkanı Phillip Tan ve Community Chest müşaviri Jennie Chua'ya takdim etmiştir.

Üç bağış toplama etkinliğinin ikincisi olan Singapur HavayollarıBağış Koşusu 8 Ekim 2017 tarihinde Marina Bay’deki The Float’ta gerçekleşmiştir. Koşuya 11.000'den fazla kişi katılım göstermiştir.

Singapur Havayolları eğitim merkezinde 20 Mayıs 2017'de gerçekleştirilen Singapur Havayolları Aile Günü, bağış toplama etkinliklerinin ilk ayağıydı. Şirket personeli; karnaval oyunları, uçak simülatör yolculukları ve kabin ekibi sahne sanatları grubu tarafından sergilenen performansları da kapsayan eğlence dolu faaliyetlere aileleri ile
birlikte katılmışlardır.

Singapur Havayolları CEO'su Goh Choon Phong; "Singapur Havayolları son 70 yıl boyunca çok büyük gelişme gösterdi. Müşterilerimize yüksek kalite ürün ve hizmet sunmaya odaklanmanın yanında, hizmet ettiğimiz topluluklara geri vermenin ne kadar önemli olduğunun da farkındayız. Söz konusu üç bağış toplama etkinliği ile
kuruluş yıldönümümüzü unutulmaz ve anlamlı bir şekilde kutladık. Yardıma muhtaç kişiler için bağış toplanabilmesi adına bir araya gelen vatandaşların, daimi müşterilerimizin ve personelimizin verdiği destekten dolayı müteşekkiriz" demiştir.

Community Chest Başkanı Sayın Phillip Tan; "Hizmet ettiğimiz topluluklar üzerinde olumlu bir etkide bulunmak ve daha kapsayıcı bir toplumu teşvik etmek için Singapur Havayollarıile 1984 yılından beri devam eden ortaklık Community Chest için ayrıcalıktır. Sıngapur Havayolları'nın 70. kuruluş yıldönümü kutlamalarının parçası
olmaktan onur duyuyoruz ve binlerce sosyal hizmet kullanıcısına destek için Community Chest adına toplanan bağışlar nedeniyle müteşekkiriz. Değerli hayatları, şefkatli ve kapsayıcı bir topluluğa ulaştırmak adına sosyal hizmet kullanıcılarını güçlendirmek ve gerçek bir farklılık yaratmak için Community Chest olarak Singapur
Havayollarıile ortaklığımızın devam etmesini umuyoruz" demiştir.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ:

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece ucuyoruzz.com’a link verilerek kullanılabilir.
Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.