Singapur Havayolları'ndan 23 Nisan projesi

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tüm dünya çocuklarına armağan ederek, geleceğin onların elinde olduğunu belirttiği bu bayramda Singapur Havayolları Türkiye’deki 30. Hizmet yılını aşağıdaki sosyal sorumluluk projesinde yer alarak kutlayacaktır.

Ne var ne yok - 20 Nisan 2017 16:42
Singapur Havayolları'ndan 23 Nisan projesi
Bu özel günde, Singapur Havayolları Türkiye ve SosyalBen Vakfı yetkilileri 30 çocuğa gerçek yolculuk hissi verebilmek için onları ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Çocuklara özel biletleme işlemleri için kontuarlar hazırlanıp, kendilerine biniş kartı verilerek pasaport kontrolünden özel geçişleri sağlanacaktır. Singapur’dan bu etkinlik için gelecek olan Singapur Havayolları hosteslerinin uçaktaki yemek servisinden sonra, geliş pasaport kontrolünden geçirilerek onlar için bagaj bantlarında hazırlanmış sürpriz hediyeleri sunmamız ile etkinlik sona erecektir.

‘Çocuklar hayal ettikçe güzelleşir dünya, hayallerinizin peşinde uçtuğunuz nice bayramlara’ sloganıyla saat 09:00’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş G27-31 kontuarları önünde gerçekleşecek olan 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinliğimizde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ:

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece ucuyoruzz.com’a link verilerek kullanılabilir.
Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.