Yeni kabin içini tanıttı

Singapur Havayolları, sekiz saate kadar olan uçuşları yeniden tanımlayacak olan yeni Boeing 787-10 filosunun donatıldığı yeni nesil kabin ürünlerini bugün ilk dün görücüye çıkardı.

Nasıl - Fatma Sarıkaya
Yeni kabin içini tanıttı
Yani kabin ürünleriyle, Business müşterileri için tamamen yatırılabilen yatak ve doğrudan koridor erişimi, Ekonomi sınıfı müşterileri için ergonomik olarak tasarlanmış sırt destekleri ile altı yöne ayarlanabilir koltuk başlıkları ve myKrisWorld ile tüm müşterilere kişiselleştirilmiş uçak içi eğlence deneyimi sunulacak.

Singapur Havayolları Boeing'ten teslim aldığı ilk 787-10'un gelişinin ardından bir tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

337 koltuğa sahip 787-10 model uçaklar; 36 Business Class ve 301 Economy Class olmak üzere iki kabin sınıfından oluşuyor.

Yeni Business Sınıfı
787-10’un Stelia Aerospace üretimi olan yeni Business sınıfı koltukları, tüm müşterilerin koridora doğrudan erişimini mümkün kılan 1-2-1 kurulumunda ileriye bakacak şekilde düzenlenmiş.

180 derece yatak haline getirilebilen koltuklar ile Business seyahat eden yolcular, en kısa uçuşlarda bile daha fazla konforun tadına varacak.

Yeni Ekonomi Sınıfı
3-3-3 şeklinde yerleştirilmiş 787-10 içerisindeki 301 Ekonomi Sınıfı koltuğunun tamamında, seyahat konforunu arttıran ergonomik tasarımlı sırt destekleri ile daha fazla boyun desteği sağlamak için katlanabilir kanatları olan altı yöne ayarlanabilir baş destekleri bulunuyor.

Ekonomi sınıfı yolcuları aynı zamanda; kişisel 11,6" full HD monitörlerinde 1.000'i aşkın film, TV programı, müzik ve oyunun bulunduğu KrisWorld uçak içi eğlence deneyiminin tadını çıkartabilecekler.

Ekonomi yolcuları aynı zamanda küçük kişisel eşyalarını yerleştirebilecekleri alanlar, paltolarını asabilecekleri bir askılık, USB girişi ve koltuk içi güç kaynağı gibi diğer özelliklerden de faydalanabilecekler.

Yeni 787-10'ler aynı zamanda Panasonic'in Küresel İletişim Hizmetleri tarafından destekli uçak içi WiFi ve Panasonic'in tek mülkiyetli bağlı şirketi Aeromobile tarafından sağlanan GSM telefon hizmetleri ile donatılmış durumda.

Singapur Havayolları CEO'su Goh Choon Phong yaptığı açıklamada "Boeing 787-10 filomuzdaki yeni kabin ürünleri, marka vaadimizin en önemli desteklerinden biri olan ürün liderliğine karşı tereddütsüz bağlılığımızı güçlendirmektedir. Yeni ürünler, müşterilerimizle müzakerelerimiz, koltuk tasarımcılarımız ve üreticilerimizle yakın çalışmalarımız sonucu geliştirilmiştir. Business Class içerisinde geriye tam olarak yatırılabilen koltuklar ve Economy Class içerisinde birçok yeni özelliği kapsayan yeni bölgesel kabin ürünlerimiz ile müşterilerimize kısa uçuşlarda bile çok daha konforlu bir uçak içi deneyim sunacağımıza eminiz" diye konuştu.

Singapur Havayolları, ilk 20 adet 787-10'ların yeni kabin ürünleriyle donatılması amacıyla 350 milyon $ yatırım yaptı

Singapur Havayolları, 49 adet kesin sipariş ile 787-10'ların ilk ve en büyük müşterisi.

Mayıs 2018 itibariyle başlayacak seferlerle 787-10'ların ilk olarak Osaka ve Perth uçuşlarında hizmet verecek. Söz konusu düzenli seferlerin başlamasından önce uçak, personel eğitimi için Bangkok ve Kuala Lumpur varış noktalarına giden seçili seferlerde kullanılacak.
Bağlantılar: Singapur, Boeing, 787,

SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞ:

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece ucuyoruzz.com’a link verilerek kullanılabilir.
Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.